Deko Havuz Olarak Web Sitemizden Görsel Alınmasına İzin Verilmemektedir.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

20 Yılı Aşkın İş Tecrübemiz ile Siz Değerli Müşterilerimizin Projelerini Hayata Geçiriyoruz. Villa Tipi Havuz Sistemleri, Kapalı Havuz Sistemleri, Açık ve Kapalı Yarım, Tam Olimpik Yüzme Havuzları, Türk Hamamı (Ev ve Ticari Tipler), Buhar Odası, Tuz Odası ve Sauna Projelerinizi Anahtar Teslim DEKO HAVUZ garantisi ile gerçekleştirmekteyiz.

Neler Yapıyoruz? Çalışmalarımızda

Dikkat Ettiklerimiz Nelerdir?

Deko Havuz olarak öncelikle yapmış olduğumuz iş, proje sözleşmelerindeki taahhüt maddelerine harfiyen uymak ve proje bitim tarihinde ürün teslimitanı zamanında gerçekleştirmektir. Bu hususa uyduğumuzu referans çeşitliliğimizle kanıtladığımızı düşünüyoruz. Gerek Kurumlar ve Gerekse şahış projelerini ayırmaksızın aynı ahlak ve iş disiplini ile Deko Havuz Ailesi hizmetini gerçekleştirmektedir. Kurumsal çizgimizden taviz vermeden kaliteli projelerle yanınızdayız.

KALİTE

Kullanmış olduğumuz tüm ara aksesuarlar, elektrik aksamları ve yalıtım malzemelerinde 1. sınıf ürünleri tercih etmekteyiz.

DENEYİM

20 Yılı aşkın piyasa deneyimlerimizle kurumsal ve bireysel yaptığımız işlerde sektörde iyi bir çizgi yakalamış öncü bir firmayız.

SERVİS GARANTİMİZ

Teslim ettiğimiz projelerimiz 2 yıl Deko Havuz olarak garantimiz altındadır. Orjinal yedek parça desteğimizle hizmetinizdeyiz.

0

BİTİRİLEN PROJE SAYISI

Yurtiçi ve Yurtdışı birçok projeye imza atmış olmamız gurur kaynağımızdır. Yılda ortalama 40 adet sauna, 20 adet buhar odası, büyük çapta 10 adet hamam ve 50 adet yüzme havuzu projesi tamamlamaktayız.
0

20 YILDA ORTALAMA MESAİ

20 Yılda yapmış olduğumuz çalışma ve deneyim mesaileri 175.320 saattir. Şahsıma ve ekibime güvenen tüm müşterilerime teşekkürü borç bilirim. Projelerinizi gerçekleştirmek için bize danışın.

Yüzme Havuzu Projeleri72%

Süs Havuzu Projeleri60%

Türk Hamamı Projeleri89%

Sauna Projeleri80%

Buhar ve Tuz Odası Projeleri80%

Niçin Bu İşi Yapıyoruz?

Bir projeye sıfırdan başlayıp hayata geçirmek ve güzel bir yapıyı ortaya çıkarmak bize gurur veriyor. Bu işte mutluyuz.

Dikkat Ettiklerimiz

Kaliteli bir proje ve sorunsuz bir yapı oluşumu için tercihimiz 1. sınıf malzeme kullanımı. Uzun ömürlü projeler için kaliteli malze gereklidir.

Biz Kimiz?

Deko Havuz ve çalışma arkadaşlarımız olarak inşaat ve kısmi dekorasyon alanlarında hizmet veren kurumsal bir firmayız.

HEMEN ARA
YOL TARİFİ